Таку заяву на прес-конференції у Симферополі сьогодні зробили чільні представники Головного Управління МВС України в автономії.
Виконувач обов’язків начальника кримського главку міліції генерал Микола Пихтін заявив, що місцеві правоохоронці не вживатимуть якихось надзвичайних заходів під час мітингів 16 вересня і діятимуть за звичним сценарієм, як і під час інших масових акцій:
“Міліція, і як було раніше, і зараз - стоятиме на боці закону. Будуть мітинги, будуть демонстрації. Наше завдання – охорона громадського порядку, недопущення зіткнень між різними політичними силами. Інших завдань ми перед працівниками міліції не ставимо.” – заявив генерал Пихтін.
Виконувач обов’язків начальника кримського главку міліції генерал Микола Пихтін заявив, що місцеві правоохоронці не вживатимуть якихось надзвичайних заходів під час мітингів 16 вересня і діятимуть за звичним сценарієм, як і під час інших масових акцій:
“Міліція, і як було раніше, і зараз - стоятиме на боці закону. Будуть мітинги, будуть демонстрації. Наше завдання – охорона громадського порядку, недопущення зіткнень між різними політичними силами. Інших завдань ми перед працівниками міліції не ставимо.” – заявив генерал Пихтін.