Доступність посилання

ТОП новини

Акції опозиції тривають і в Одесі та Миколаєві


Акції опозиції тривають і в Одесі та Миколаєві

Одеса, 24 вересня 2002 - Активісти опозиційних до нинішньої влади політичних партій пікетували в Одесі будинок обласної державної адміністрації. У Миколаєві цього дня проведено мітинг.

В Одесі представники обласних організацій “Батьківщина” та КПУ мали зустріч з головою облдержадміністрації Сергієм Гриневецьким. Дотепер губернатор звинувачував у всіх бідах ініціаторів акції “Повстань Україно”. Тепер ставлення його змінилося.

Отож, Він повідомив, що спрямував вимоги учасників мітингу 16 березня до адміністрації Президента, а регіональні проблеми порушені у схваленій того дня резолюції будуть розглянуті на спеціальному засіданні обласної державної адміністрації наступної середи.

Засідання відбуватиметься за участю представників осередків опозиційних політичних партії.

Тим часом, пікет позиції в Одесі триває, незважаючи на дощі.

Про складне становище економіки на Півдні України говорили й учасники мітингу у Миколаєві.

Тут мали слово активісти обласних організацій партії “Батьківщина”, УРП “Собор”, УНР, НРУ, Соцпартії, КПУ, громадських організацій та деяких галузевих профспілок.

У своєму виступі заступник голови миколаївської обласної організації Народного Руху України Олександр Малицький сказав:

“Сьогодні зруйноване все. Промисловість, наука, Сільське господарство, армія. Все, що ще не зруйноване – продане.

Проданий Миколаївський глиноземний завод де нині звільняють наших людей. Продано нафтопереробну галузь, а від того і ціни на пальне великі, що селяни не можуть зібрати врожай.

Але, найгірше, що сьогодні продаються наші матері.

Сьогодні продаються наші діти...”

Учасники мітингу опозиції у Миколаєві ухвалили резолюцію де вимагають відставки не лише Леоніда Кучми, але і голови обласної держадміністрації Олексія Гаркуші.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG