Доступність посилання

ТОП новини

Найелегантнішими жінками у світі є... секретарки


Найелегантнішими жінками у світі є... секретарки

Прага, 2 жовтня 2002 - Найелегантнішими жінками у світі є ... Не акторки, не менеджерки фірм, не манекенниці, а ... секретарки.

Принаймні так вважає італійський дизайнер над дизайнерами – Джорджіо Армані.

"Секретарки – елегантні, атрактивні і модерні. Вони не втрачають своєї елегантності навіть уранці, коли поспішають на працю і – на швидку руку - поправляють свою фризуру", - каже Армані, чиї колекції цими днями з величезним успіхом пройшли на Тижні високої моди в Мілані.

На думку дизайнера, жінки нині не хочуть одягатися у строгому стилі. Вони хочуть чогось веселішого, іновативнішого. Секретарки – на думку Армані, є чудовим прикладом того, як поєднувати елегантність із практичністю. Вони, за словами дизайнера, уміють це робити дуже атрактивно!

Ідеальна жінка, за твердженням короля дизайну, одягається не строго й модно.

Тому Джорджіо Армані й радить жінкам на наступний весняно-літній сезон веселі й живі кольори.

Натомість його колега, теж італієць – Джан Франко Ферре запропонував на міланському тижні моди свій варіант літніх суконь – чорно-білий.

Міланський тиждень пройшов під назвою "Мода донна". У ньому брали участь найвідоміші у світі моди імена – окрім двох вищезгаданих – Версаче, Валентіно, Гуччі, Прада. Декотрі з них навіть запропонували зашнурувати жінку! А обцаси – чи то каблуки – сягають 12-ти сантиметрів при 27-ми сантиметровому міні! Такими зухвалими виявилися ідеї італійців.

А в четвер почнеться останній цього сезону тиждень – у Парижі.

Протягом семи днів французька метрополія намагатиметься довести світові, що вона є справжньою столицею моди. Там схрестяться шпилі і довгі ноги із креативної уяви французьких асів: Хрістіана Лакруа, Діора, Шанель, Луї Віттона, Жана-Поля Голтьєра.

Якою захочуть бачити жінку французи – побачимо, і чи вважає Карл Лагерфельд секретарок найелегантнішими – почуємо.

А наразі – довіримось своїй власній фантазії і сміливості. Здивуймо спочатку самих себе!

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG