Доступність посилання

ТОП новини

Резолюція Народного Віче громадян Одеси, на підтримку Української Православної Церкви Київський Патріархат


Резолюція Народного Віче громадян Одеси, на підтримку Української Православної Церкви Київський Патріархат

Яке це щастя, отримати свободу і жити в мирі. Однак, українців цього щастя позбавляють, хоча і сьогодні існує формально незалежна Україна. Ми живемо в державі з правильною назвою, але жахливою суттю. Наша мова в цій державі чужа, права громадян нікого не цікавлять, історія подається у менше вартісному вигляді.

Імперські сили, що поневолювали український народ понад 300 років, і зараз успішно роблять це посягнувши навіть на Бога. Антиукраїнські чиновники та їхні соратники з питань нищення українського народу – антиукраїнська церква Московського Патріархату – крадуть у нас православні святині, паплюжать Українську Православну церкву Київського Патріархату, пропагують ідею ненависті до власних духовних цінностей.

Московський Патріархат та владні структури, що його підтримують, порушують всі християнські заповіді, розпалюють міжконфесійну та міжнаціональну ворожнечу.

Чи не найбільш яскраво це помітно в Одесі.

Тут Російська церква на чолі з Агатангелом нищить все українське, таврує патріотизм одним терміном “бандерівщина”. Справжнє полювання влаштовують православні “брати” на служителів та віруючих Української Православної Церкви Київський Патріархат.

Місцева влада відверто підтримує лише одну конфесію – Московський Патріархат.

Особливо яскраво виражено це в ситуації навколо Спасо-Преображенського Кафедрального Собору, де з мовчазної згоди чиновників УПЦ МП злочинно захопила храм.

Реагуючи на нехристиянські, антиукраїнські та протизаконні дії церкви Московського Патріархату та місцевої влади, ми, учасники, Народного Віча на підтримку УПЦ КП, вимагаємо:

- Передати Спасо-Преображенський Собор УПЦ Київського Патріархату.

- Скасувати запланований візит Патріарха РПЦ Олексія другого до України, як такий, що шкодить релігійній злагоді та національним інтересам.

- Припинити дискримінацію УПЦ КП із боку влади.

- Притягнути до відповідальності осіб, що ведуть антиукраїнську кампанію і розпалюють міжконфесійну ворожнечу в Одесі.

У разі невиконання владою наших справедливих та законних вимог Українська Православна громадськість Одеси буде продовжувати боротьбу за правду альтернативними методами демократії, нарощуючи їхню потужність до повної перемоги.

М. Одеса Жовтень, 2002 рік

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG