Доступність посилання

ТОП новини

Радикальність як бренд


Радикальність як бренд

Київ, 21 жовтня 2002 - Кожен день підкидає в реальне українське життя якусь нову екстремальну ноту. Киплять мітинги, горять поминальні свічі й хрести, вибухають бомби і чергові компромати. Дивно, але адекватного відображення ця реальність не знаходить навіть у тих закутках мережі, що зазвичай мають репутацію радикальних.

Сайт “Братство.Ком. Ю.ей” все так же їжиться вусами пана Корчинського, схожого на раннього Пілсудського і середнього Вісаріоновича. “Якщо ти вовк – то ми твоя стая” – так звучить братківське інтернет-гасло. Напевно, його навіяли жорсткі закони вітчизняного телебачення, в затишних студіях якого рвійний лідер “Братства” вже не перший день робить національну революцію. Те, що по-українському все ж таки “зграя”, а не “стая”, Вождь, звісно, може й не знати. Не до дрібниць.

А тим часом, вузол українських проблем стає все тугішим. Як стверджує “Форум”, посилаючись на “Файненшл таймс”, доказів поставок Україною. “кольчуг” до Іраку стає щораз більше. Якщо так піде й далі, то спілкуватися наш Гарант зможе й й справді хіба із Саддамом Хусейном. Є в цьому й плюс, враховуючи непитущість мусульман. Поки ж цього не сталось, Гарант дозволяє собі розслабитись. Як, наприклад, в Єревані, про що пише “Майдан.Орг”, подаючи цілий депутатський запит на тему: “Хто дозволив Кучмі брати в руки чарку?” Шкандаль.

Ігри дорослих дядьків в Україні якогось оптимізму не викликають. А ось молодь вселяє певні надії. Як повідомляє той же “Майдан.Орг”, спільну конференцію, присвячену 60-річчю УПА, провели активісти патріотичних молодіжних організацій. Прикметно, що серед них не лише праві та “західняки”, а й соціалісти, що репрезентують переважно Схід.

До речі, про Схід. Як повідомляє сайт “УНА-УНСО”, у Жовтих Водах на Січеславщині відбулося пікетування осередків адміністративного маразму, з вимогою підтримати рішення Львівської міськради про недовіру президенту Кучмі. Пікетувальники – УНА-УНСО і молодіжна організація “Наш стиль”. Це справді стиль – наповнювати радикальну стилістику чином, а не витворювати з неї торгівельну марку. Щоб потім із теле-ятки втюхувати її довірливим лохам, як зопрілий “снікерс” чи прострочену “кока-колу”....

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG