Доступність посилання

ТОП новини

Володимир Курінний: Роздуми над актуальними питаннями...


Володимир Курінний: Роздуми над актуальними питаннями...

Одеса, 25 жовтня 2002 - Голова Одеської обласної організації Партії Реформи і Порядок Володимир Курінний є відомим в Одесі політиком.

Його не люблять хіба що у стінах нинішньої мерії.

Фальсифікатори виборів зробили все навіть неможливе щоби Він не потрапив до складу міської Ради. Їх лякала його принципова позиція у справі захисту прав одеситів...

Ігор Столяров: Яка Ваша точка зору з приводу захоплення заручників у Москві?

Володимир Курінний: Я не можу не засудити дії тих хто взяв у заручники мирних людей. Терористичні дії такого ґатунку слід засудити.

Тим часом, ця подія має стати уроком для Росії яка нещодавно захищала Багдад і режим Саддама Хусейна.

Сьогодні ми бачимо що стало результатом такої політики подвійних стандартів.

Ігор Столяров: Ви певно знаєте про публікацію на Інтернет сайті Українська Правда. Вона, з посиланням на одну із західних газет, повідомляє, що внаслідок “збройного скандалу” і підозр відносно “Кольчуг” – Україна не матиме можливості стати членом НАТО до 2010 року.

Тут слід врахувати, що у Турині (Італія) так само розглядатимуть проблему контрабанди української зброї.

Володимир Курінний: Вже сьогодні, на мій погляд, не важливо чи доїхали “Кольчуги” до Іраку.

Важливо те, що плівки Мельниченка є автентичними, що підтвердила експертиза у США. Важливо те, що Президент дає згоду на таку операцію, і це в той час коли США і Україна є стратегічними партнерами і є відповідна резолюція ООН.

Уже лише це робить Президента України політичною персоною “нон грата” на Заході.

Це є велика перешкода на шляху вступу України до НАТО.

Я згоден, що єдина проблема на цьому шляху це Президент Кучма.

Гадаю, що після 2004 року, після можливої дострокової відставки цього Президента – євроатлантичний рейтинг України значно зросте. Якщо вибори наступного Президента будуть демократичними – я переконаний, що Україна швидше стане членом НАТО.

Ігор Столяров: Саме газета “Юг” наважилася надрукувати на своїх шпальтах одну із частин записів майора Мельниченка – це розмова між Леонідом Кучмою та Русланом Боделаном. Яка була на це реакція міського голови і які у Вас думки з приводу цієї розмови?

Володимир Курінний:

Від управління інформації міськвиконкому, за підписом керівника, до нас прийшов лист. У ньому міститься посилання на Закон “Про інформацію”. Нібито Інтернет не є пресою, а тому міськвиконком не буде офіційно реагувати на публікації...

Сам Руслан Боделан ніяк не відреагував на нашу пропозицію виступити.

Але, ми даємо реакцію різних політичних сил на цю розмову, бо вона дійсно є. Ця проблема має не лише політичний, але і кримінально-правовий характер. Тут присутня і моральна проблема.

Тут мова йде про людей, які керують державою, мільйонним містом.

Рано чи пізно всі крапки над “і” будуть розставлені. Ми вже звернулися до народних депутатів Юрія Єханурова, Володимира Волкова – яких згадують у цій розмові.

Очікуємо їхньої реакції з метою з'ясувати - чи були якісь співпадіння.

Також ми звернулися до редактора сайту “5 елемент” з проханням надати інформацію про його статус”.

Ось така розмова.

Наближається процес в італійському місті Турин. Але не можна не зазначити – міська влада і правоохоронні органи навіть не спробували провести розслідування з приводу оприлюднених фактів контрабанди зброї через Одесу. Про це писалося багато не лише в Інтернеті, але і у так би мовити, “реальній” пресі.

Складається враження, що нинішній владі це розслідування дуже б зашкодило. Боїться вона і оприлюднення можливих результатів процесу у Турині, що стане новим вибухом у межах сумно відомого збройного скандалу...

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG