Доступність посилання

ТОП новини

Жах московських подій в концертному залі на Дубровці потроху відходить на другий план


Жах московських подій в концертному залі на Дубровці потроху відходить на другий план

Київ, 18 листопада 2002 - Але актуальний вимір цього жаху полягає не тільки в тому, що відбулося, а й в жахові наслідків, спричинених захопленням і “визволенням” заручників.

Як би там не було, світ спокійнішим не став.

Офіційна і так звана патріотична Росія ще довго буде тріумфувати з приводу “русской побєди”, як охрестила бійню на Дубровці “Завтра.Ру”. Але є в Росії і інші тенденції. Зокрема, як повідомляє “ег.ру”, на Луб’янській площі Москви, де раніше бабці-пушери торгували дешевим “ширивом”, тепер з під поли продають газети “Радикальна політика”, “Сепаратист” і видання під абсолютно зворушливою назвою – “Молодий басаєвець”. Тамтешні матеріали витримані в дусі гасла “Свободу Чечні!” і, що найцікавіше, виголошують їх не “злі чечени” з мішком гексогену за плечима, а справдешні кондові “русаки”. Масового і переходу в іслам поки що не спостерігається, але Росія – “родіна слонов” і тут все може бути.

Неспроста ж уже й президент Путін пропонує всім бажаючим приїздити до Росії і робити обрізання. Про це повідомляється в електронній версії французької “Лє монд”. Процес обрізання, можливо, включатиме вуха, ніс, а то й усю голову, але про це повідомлень поки що не надходило.

У Саддама Гусейна з обрізанням все гаразд, натомість йому не вистачає сущої дрібнички – слави письменника. Пан Гусейн наполегливо працює в цьому напрямі і вже створив три романи, за одним з яких нещодавно знято фільм. Про це повідомляють “Грані.Ру” з посиланням на “РІА-Новості”. Творіння іракського лідера навряд чи стануть врівень з брежнєвськими нетлінками про Малу Землю, цілину і ще щось, але напевно перевершать добру купу сценаріїв, на кшталт тих, що потім уречевлюються як не в “Чорну Раду”, так ще в якого не будь “Хмельницького”.

В далекому від України Перу в день виборів стався трагічний інцидент – затонув корабель з виборцями. Печально, звісно. Але встократ печальніше, коли виборці власноруч пускають на дно корабель власної держави...

Втім, ці алегорії – не про Україну, певна річ...

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG