Доступність посилання

ТОП новини

Юридична консультація на «Свободі»: Юридичні аспекти діяльності комунальних служб


Юридична консультація на «Свободі»: Юридичні аспекти діяльності комунальних служб

Київ, 4 грудня 2002

Володимир Ляшко

Вітаю Вас, шановні слухачі. Ми продовжуємо відповідати на численні запитання слухачів, пов’язані з різними аспектами діяльності комунальних служб міст України. Ось одне з них.

Слухач

У мене таке питання відносно установки водолічильників, їх пломбування і за чий кошт все це робиться? Звати мене Олексій, проживаю в місті Києві.

Володимир Ляшко

На запитання слухача відповідає наш юридичний консультант Валентина Позинич:

Відповідно до затвердженої Кабінетом-міністрів України програми забезпечення водолічильниками від 27 листопада 1995 року за №947 і далі дія цієї програми була продовжена і на 2000 рік ( спочатку реалізацію цієї програми передбачалося завершити до 2000 року), для фінансування встановлення лічильників повинні були створюватися місцевими державними адміністраціями, обласними адміністраціями і Київською міською адміністрацією відповідні фонди. За рахунок цих фондів мали встановлюватися лічильники води. Відповідальність за виконання цієї програми покладено на державні обласні адміністрації, на Київську та Севастопольську державні адміністрації. Якщо ця програма не виконана, то, звичайно, відповідати за це повинні органи місцевої влади.

Володимир Ляшко

Наступне запитання слухача.

Слухач

Я професійний музикант. Частково живу з того, що пишу мелодії і продаю їх. Природньо, працювати лише з 9 ранку до 6 вечора не можу. Буває, що граю мелодії і вночі: і о першій, чи о третій годині… Хоча це трапляється і не часто, і граю не довго сусіди мають до мене претензії. Вони ж мені теж заважають, коли вночі дзвонять у двері квартири і звук цей сильніший за моє піаніно? Як це питання може бути вирішено, коли справа дійде до суду?

Валентина Позинич

Стаття 23 Конституції України передбачає, що кожна людина має право на вільний розвиток своєї особистості, якщо при цьому не порушуються права і свободи інших людей.

Отже, якщо Ваші творчі пошуки заважають сусідам відпочивати, для того щоб відновити сили для творчої, плідної продуктивної роботи, наступного дня, то Вам прийдеться рахуватися з їхніми правами.

Якщо ж Ви будете ігнорувати права Ваших сусідів, то тоді Вас можуть притягти до відповідальності відповідно до статті 82 Кодексу про адміністративні правопорушення, яка передбачає, що порушення тиші у гуртожитках, у будинках, у громадських місцях в час, який визначений органами місцевого самоврядування тягне за собою відповідальність у вигляді попередження, або штрафу від 1 до 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Володимио Ляшко

Це була рубрика:«Юридична консультація на «Свободі». Щовівторка і щосереди у програмі «Демократія і держава» звучать запитання наших слухачів і відповіді юриста. Наш телефон у Києві 490 29 00. На все добре.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG