Доступність посилання

ТОП новини

Знущання над єдиною в Криму україномовною газетою тривають


Знущання над єдиною в Криму україномовною газетою тривають

Симферополь, 10 грудня 2002 - Чиновництво різного ґатунку продовжує знущатися над колективом і читачами єдиної в автономній республіці україномовної газети “Кримська світлиця”. Вже вкотре редакцію цього видання намагаються викинути на вулицю.

Лише три місяці минуло з того часу, як єдина в Криму україномовна газета “Кримська світлиця” відсвяткувала новосілля у новому приміщенні – в симферопольській базі “Артек” за дорученням Президента України Леоніда Кучми їй виділили кілька кімнат. Зусиллями і коштами редакції вдалося зробити такий-сякий ремонт, а Медіа-фонд при Посольстві США в Україні посприяв у придбанні кількох телефонних номерів і виході газети у Всесвітню павутину. Тепер “Кримська світлиця” має один з найкращих і найпопулярніших в Криму Веб-сайтів, тобто, власну сторінку в Інтернеті.

Уперше за 10 років свого існування “Кримська світлиця” зусиллями журналістів, влади, української і закордонної громадськості отримала нормальні умови свого існування. Це одразу ж позначилося і на якості газети і на кількості передплатників. І те, і те відчутно зросло. Головний редактор “Кримської світлиці” Віктор Качула каже, що журналісти здивовані позицією президентської адміністрації, у віданні якої знаходиться база “Артек”. Президент пів року тому доручив урядам України і Криму створити належні умови для роботи колективу “Кримської світлиці” – газети, яку не можна назвати ні провладною, ні опозиційною, газети просто якісної та об’єктивної. Тож, нинішня ситуація – це або дурість чиновників, або помста за чесну позицію газети. Журналісти єдиної в Криму україномовної газети знову пишуть високим чиновникам листи, знову просять про захист і допомогу. Вони і далі вірять, що влада в Україні хоч на краплю українська.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG