Святитель Микола вважається заступником вдів і сиріт. За давніми українськими звичаями, цього дня не слід працювати, а батьки мають дарувати дітям дарунки.
Святий Миколай завітав також до тридцятьох мешканців Рівненського дитячого притулку. Сьогодні там побували представники благодійних фондів “Милосердя” та Захисту сиріт “Оберіг”.
Святий Миколай завітав також до тридцятьох мешканців Рівненського дитячого притулку. Сьогодні там побували представники благодійних фондів “Милосердя” та Захисту сиріт “Оберіг”.