Доступність посилання

ТОП новини

Несподіваний візит подружжя Блерів на суботню приватну вечерю до подружжя Шредерів


Несподіваний візит подружжя Блерів на суботню приватну вечерю до подружжя Шредерів

Німеччина, 13 січня 2003 – Канцлер Німеччини Ґергард Шредер проводить цими днями низку політичних консультацій із західноєвропейськими лідерами. У вівторок він зустрінеться з президентом Франції Жаком Шіраком. А минулої суботи глава німецького уряду прийняв у себе вдома, в Ганновері, британського прем’єра Тоні Блера.

Про зміст неформальної зустрічі канцлера Німеччини Ґергарда Шредера та прем’єр-міністра Великобританії Тоні Блера, в якій узяли участь також їхні дружини, офіційно нічого не повідомляється. З урядових кіл, однак, стало відомо, що під час вечері, яка відбулася в Ганновері, у приватному будинку Ґергарда Шредера та його дружини Доріс Шредер-Кепф, ішлося про майбутнє Європейського Союзу та про іракський конфлікт.

Якщо про зміст бесіди подружніх пар німецького та британського урядових лідерів можна лише здогадуватися, то про страви, які накривалися того вечора на стіл, інформації не бракує: зокрема, подавали морську камбалу, а також равіолі, начинені дичиною, та білі трюфелі. Усі страви були приготовлені в одному з улюблених ресторанів Шредера, розташованого поблизу його гамбурзького будинку. Під час зустрічі політики були вдягнені, як кажуть, по-домашньому. До речі, одяг Тоні Блера, якого можна було побачити у теплій сорочці сливового кольору, став причиною для жартів із боку преси. На думку журналу для чоловіків “GQ“, у такому вигляді Тоні Блер був схожий на підлітка.

Серйознішою обіцяє бути зустріч канцлера Німеччини Ґергарда Шредера та президента Франції Жака Шірака, яка відбудеться в вівторок. На бесіді будуть присутні міністри закордонних справ обох країн. Як повідомляється, під час зустрічі політики теж планують обговорити іракську проблему.

На думку оглядачів, німецький канцлер нині вирішив провести політичні консультації з західноєвропейськими лідерами через те, що, починаючи від 1 січня, Німеччина стала непостійним членом Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй. У лютому ж на чотири тижні до неї перейде головування в цій структурі ООН. Очікується, що саме в цей час членам Ради безпеки доведеться ухвалювати подальші рішення щодо Іраку. Враховуючи позицію червоно-зеленого уряду Німеччини, який виступає проти військової операції проти Багдада, можна собі уявити, що на німецьких дипломатів при ООН чекають нелегкі часи.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG