Доступність посилання

ТОП новини

Івано-франківський Центр соціальних досліджень став переможцем конкурсу, оголошеного проектом “BIZPRO”


Івано-франківський Центр соціальних досліджень став переможцем конкурсу, оголошеного проектом “BIZPRO”

Івано-Франківськ, 24 січня 2003 – Центр соціальних досліджень, що працює в обласному центрі Прикарпаття, став переможцем конкурсу, оголошеного проектом “BIZPRO”. Упродовж року за кошти, отримані внаслідок перемоги, центр соціальних досліджень проводитиме відстежування громадської думки щодо різних соціально-політичних проблем.

Центр соціальних досліджень в Івано-Франківській області – авторитетна організація, яка неодноразово підтверджувала професіоналізм у своїй роботі упродовж кількох останніх років. Ця служба дає виважені незаангажовані прогнози, які стосуються громадського, соціально-економічного та політичного життя обласного центру Прикарпаття. Її дослідження охоче використовують у своїй роботі місцеві мас-медіа.

У Центрі соціальних досліджень повідомили, що організація стала переможцем конкурсу в межах проектів, які проводяться “BIZPRO”. Це дає можливість фінансувати цілий ряд програм щодо рейтингових опитувань та вивчення громадської думки в регіоні.

З роботою Центру соціальних досліджень на Прикарпатті добре ознайомлені не лише журналісти, але й громадськість. Саме цій організації, зважаючи на її незаангажованість, неодноразово пропонували купити й оприлюднити компрометуючі матеріали на кандидатів у депутати до рад різних рівнів. Однак працівники центру відмовлялися від таких пропозицій і, ще більше, повідомляли про такі факти через мас-медіа.

У Центрі соціальних досліджень не приховують, що чимало корисної інформації мас-медіа та громадськість довідаються напередодні президентських виборів. Це дасть їм можливість реально оцінювати суспільно-політичну ситуацію, яка склалася не лише на Прикарпатті, але і в державі загалом. Водночас у Центрі наголошують, що вони не надають перевагу жодній політичній структурі. Головним принципом їхньої роботи залишається об’єктивність і неупередженість.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG