Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Янукович побував із робочим візитом у Запоріжжі


Віктор Янукович побував із робочим візитом у Запоріжжі

Запоріжжя, 14 лютого 2003 – Прем’єр-міністрові України, голові Національного олімпійського комітету Вікторові Януковичу для візиту в Запоріжжя приготували кросівки та спортивний костюм. Імовірно, саме у такій формі голова уряду планував відкрити новий легкоатлетичний манеж “Запоріжсталь” та спартакіаду працівників металургійного комбінату.

Запоріжжя стало першим із регіонів, де з робочим візитом побував новий прем’єр-міністр України Віктор Янукович. Відвідання промислових підприємств, зокрема, – “Запоріжсталі”, “Запорізького автозаводу” та “Мотор Січі” пройшло під гаслом “ усі – на врегулювання внутрішнього ринку”.

До речі, голова Уряду не забув і про місцевих закоханих. У День Святого Валентина, разом із запорізьким губернатором, він привітав молоді подружжя, що брали шлюб в центральному РАГСі, вручив молодятам музичні центри. Останньою гуманітарною акцією за участю прем’єра Януковича стало відкриття реконструйованого легкоатлетичного манежу “Запоріжсталь”. Після плідного дня голова Уряду відбув до рідного Донецька.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG