Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада України підтримала сьогодні програму діяльності Кабінету Міністрів під назвою "Відкритість, дієвість, результативність", розраховану до листопада 2004-го року


-- no author -- Програма була представлена у парламенті в середу. Вона передбачає податкову і пенсійну реформи, удосконалення законодавства щодо захисту прав власності інвесторів і кредиторів, удосконалення корпоративного управління й розвитку фондового ринку, подальший розвиток фінансової сфери.

Програма була представлена у парламенті в середу. Вона передбачає податкову і пенсійну реформи, удосконалення законодавства щодо захисту прав власності інвесторів і кредиторів, удосконалення корпоративного управління й розвитку фондового ринку, подальший розвиток фінансової сфери.

Уряд зобов''язується розробити і протягом року запровадити спрощені процедури реєстрації підприємництва, а також упорядкувати роботу контролюючих органів з перевірки підприємств.

Кабмін також зобов''язується підвищити ефективність державної підтримки реформування вугільної галузі, зміцнення енергетичної безпеки держави. Уряд обіцяє підвищувати добробут громадян, обороноздатність держави і забезпечувати правопорядок.

Відповідно до законодавства, після затвердження Верховною Радою програми Кабміну, парламент упродовж року не може розглядати питання про недовіру Кабміну.
XS
SM
MD
LG