Доступність посилання

ТОП новини

Американський бригадний генерал Корнел Вілсон заявив, що Україна – надійний і серйозний партнер, а її вояки – добре підготовлені професіонали


-- no author -- Про це йдеться у листі генерала на адресу командира 19-го українського спецбатальйону, який перебуває з гуманітарною місією у Кувейті.

Про це йдеться у листі генерала на адресу командира 19-го українського спецбатальйону, який перебуває з гуманітарною місією у Кувейті.

Висновки про високу фахову підготовку українських вояків американський генерал Вілсон зробив після показових тактико-спеціальних навчань, які відбулися 24 квітня в Кувейті. За повідомленням прес-служби Міністерства оборони України, під час маневрів за умов сорокаградусної спеки військові хіміки проводили активну радіаційну та хімічну розвідки. Вони здійснювали дегазацію умовно забрудненої місцевості та санітарну обробку особового складу.

Україна за домовленістю зі Сполученими Штатами напередодні воєнних дій в Іраку направила свій батальйон до Кувейту для ліквідації наслідків можливого застосування зброї масового ураження.
XS
SM
MD
LG