Доступність посилання

ТОП новини

Директор програм державного департаменту США з гуманітарної допомоги країнам Європи Джеральд Оберндорфер повідомив сьогодні у Симферополі, що уряд США фінансує в Криму гуманітарні програми на суму близько 2 мільйонів американських доларів


-- no author -- Зустрічаючись у Симферополі з прем’єр-міністром Криму Сергієм Кунициним, Джеральд Оберндорфер повідомив, що Сполучені Штати розпочали фінансування будівництва водоводів у селищах репатріантів у Бахчисараї та Азовському вартістю понад 750 тисяч доларів.

Зустрічаючись у Симферополі з прем’єр-міністром Криму Сергієм Кунициним, Джеральд Оберндорфер повідомив, що Сполучені Штати розпочали фінансування будівництва водоводів у селищах репатріантів у Бахчисараї та Азовському вартістю понад 750 тисяч доларів. Водночас, американський уряд планує розширити допомогу, зокрема, у сфері освіти та охорони здоров’я. Американці готові передати навчальним закладам парти, дошки та інший інвентар. З цією метою торік департамент відкрив на півострові офіс благодійної організації.

Що ж стосується надання медикаментів, то це можливо лише за умови спрощення його ввезення на територію України, якщо з таким клопотанням виступить кримський уряд, - заявив представник державного департаменту США.
XS
SM
MD
LG