Доступність посилання

ТОП новини

Мiнiстр закордонних справ України Анатолiй Зленко звернувся до свого конголезького колеги Леонардо Ше Окiтунду з проханням взяти пiд персональний контроль ситуацiю в зв''язку з українським лiтаком Iл-76


-- no author -- Леонардо Ше Окiтунду iнформував українського мiнiстра, що створена в Конго урядова комiсiя з розслiдування всiх обставин iнциденту готує вiдповiднi висновки, i пiсля завершення роботи комiсiї українськiй сторонi буде надана iнформацiя про результати розслiдування.

Як повiдомляє "Iнтерфакс-Україна", посилаючись на керiвника прес-служби МЗС Маркiяна Лубкiвського, глави МЗС України і Конго мали телефонну розмову з цього приводу.

Леонардо Ше Окiтунду iнформував українського мiнiстра, що створена в Конго урядова комiсiя з розслiдування всiх обставин iнциденту готує вiдповiднi висновки, i пiсля завершення роботи комiсiї українськiй сторонi буде надана iнформацiя про результати розслiдування.

Сторони досягли домовленостi, що посольство України в Нiгерiї, як географiчно найближче розташоване до Конго українське диппредставництво, встановить i пiдтримуватиме контакти з членами урядової комiсiї.

Як повiдомлялося, лiтак, що належить Українськiй авiацiйнiй транспортнiй компанiї, був орендований для виконання польотiв мiж Кiншасою i другим за розмірами мiстом Конго – Лумумбаши. Українському екiпажу пiсля iнциденту вдалося повернутися i посадити лiтак у Кiншасi.

Телерадiокорпорацiя Бi-Бi-Сi повiдомила, що уряд Демократичної Республiки Конго пiдтвердив факт загибелi сімох осiб унаслiдок iнциденту з лiтаком Iл-76. Надалi уряд заявив, що кiлькiсть загиблих може досягти 170, i створив слiдчу комiсiю для з''ясування причин катастрофи i кiлькостi жертв.

Водночас, як в УАТК, так i в Мiнiстерствi оборони України спростовують iнформацiю про загибель пасажирiв. За словами представника Мiноборони Костянтина Хiвренка, "нi люди, нi вантаж, нi лiтак не постраждали". Вiн також повiдомив, що на борту Iл-76 було 120 осіб.
XS
SM
MD
LG