Доступність посилання

ТОП новини

У Лондоні незабаром відбудеться конференція з питань відбудови Іраку, до участі в якій запрошена Україна


-- no author -- Про це повідомив другий заступник Державного секретаря США Стівен Пайфер в інтерв’ю журналістам після зустрічі в Києві з Головою Верховної Ради України Володимиром Литвиним у Києві.

Про це повідомив другий заступник Державного секретаря США Стівен Пайфер в інтерв’ю журналістам після зустрічі в Києві з Головою Верховної Ради України Володимиром Литвиним у Києві.

За його словами, під час цієї конференції українські компанії матимуть змогу налагодити контакти з підрядниками і «більш детально розглянути можливість своєї участі у відбудові Іраку».

Як сказав Стівен Пайфер, США прагнуть допомогти Україні подати заявку на отримання субпідрядів на відбудову об’єктів в Іраку. «Йдеться про конкурентний процес, і ми не можемо нічого гарантувати будь-якій конкретно взятій компанії», - зазначив пан Пайфер, проте США хочуть, щоб «українські компанії змогли повною мірою скористатись нагодою участі у цьому конкурсі».

Як повідомив в інтерв’ю журналістам прес-секретар Голови Верховної Ради Ігор Сторожук, під час зустрічі американська сторона висловлювалася про можливість участі України у відбудові мостів, доріг, тунелів і каналів, оскільки в України є фахівці у цій сфері і вона має досвід такого будівництва.
XS
SM
MD
LG