Доступність посилання

ТОП новини

Генеральна прокуратура України почала слідство за фактами порушення чинного законодавства командуванням Військово-Морських Сил України


-- no author -- Звинувачують, зокрема, колишнього Головнокомандувача ВМС Михайла Єжеля. Про це повідомила радіо «Свобода» прес-служба Генпрокуратури.

Звинувачують, зокрема, колишнього Головнокомандувача ВМС Михайла Єжеля. Про це повідомила радіо «Свобода» прес-служба Генпрокуратури.

Карна справа порушена за підсумками перевірки військових частин ВМС України щодо цільового використання державних коштів, матеріально-технічних засобів нерухомості та земельних ділянок. Зокрема, адмірала Михайла Єжеля звинувачують у перевищенні службових повноважень та у недбалому ставленні до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки. Всього за результатами перевірки порушені 11 кримінальних справ. До відповідальності притягнута 21 службова особа.

25 квітня Президент України Леонід Кучма, перебуваючи у Криму, піддав критиці ситуацію, що склалася у військових частинах. Після цього Президент звільнив Михайла Єжеля з посади головнокомандувача Військово-морських Сил України.
XS
SM
MD
LG