Доступність посилання

ТОП новини

Печерський мiсцевий суд Києва сьогодні винiс постанову про застосування запобiжного заходу у виглядi утримання пiд вартою щодо екс-керiвникiв корпорацiї "Єдинi енергетичнi системи України" Геннадiя Тимошенка та Антонiни Болюри


-- no author -- У прес-службi нагадали, що ще одна колишня керiвниця "ЄЕСУ" Лiдiя Сокольченко оголошена в розшук "у зв''язку з тим, що вона ухилялася вiд явки до органiв досудового слiдства i самовiльно залишила лiкувальну установу". Євген Шаго перебуває у розшуку вже кiлька днiв.

Про це агентству "Iнтерфакс-Україна" повiдомили у прес-службi Генеральної прокуратури України.

У прес-службi нагадали, що ще одна колишня керiвниця "ЄЕСУ" Лiдiя Сокольченко оголошена в розшук "у зв''язку з тим, що вона ухилялася вiд явки до органiв досудового слiдства i самовiльно залишила лiкувальну установу". Євген Шаго перебуває у розшуку вже кiлька днiв.

13 травня Київський обласний апеляцiйний суд закрив кримiнальнi справи, порушенi щодо 4-х колишнiх керiвникiв корпорацiї "ЄЕСУ", а також Юлiї та Олександра Тимошенкiв. Суд постановив скасувати запобiжнi заходи у виглядi утримання пiд вартою Г. Тимошенка, А. Болюри i Є. Шаго, а з Л. Сокольченко та А. Тимошенка зняти пiдписку про невиїзд. Водночас 13 травня Генпрокуратура порушила новi кримiнальнi справи щодо 4-х екс-керiвникiв "ЄЕСУ" i в той самий день затримала Г. Тимошенка та А. Болюру. Л. Сокольченко, яка перебувала в лiкарнi на пiдписцi про невиїзд, також було ухвалене рiшення затримати, однак вона залишилася пiд наглядом лiкарiв у зв''язку з погiршенням стану здоров''я. Є. Шаго, який встиг залишити СIЗО до оголошення про порушення нової кримiнальної справи, оголосили в розшук.

16 травня Печерський районний суд Києва продовжив термiн затримання Г. Тимошенка та А. Болюри до 10 дiб, а також дав дозвiл на затримання i доставку до суду Є. Шаго, щоб вирішити питання про запобiжний захід у виглядi утримання пiд вартою.

У п''ятницю, 23 травня Печерський суд розглядав скарги Г. Тимошенка i А. Болюри на незаконне затримання.
XS
SM
MD
LG