Доступність посилання

ТОП новини

Українська опозицiя переконана в тому, що майбутнi президентськi вибори в 2004 роцi не будуть демократичними


-- no author -- Пiд час сьогоднішньої зустрiчi з представниками Бюро з демократичних iнститутiв i прав людини ОБСЄ член фракцiї Соцiалiстичної партiї Галина Гармаш наголосила, що опозицiя пiдтримує багаторiчнi контакти з Мiсiєю ОБСЄ, зокрема, пiд час парламентських виборiв 2002 року в мiсiю повiдомлялося про всi порушення.

Пiд час сьогоднішньої зустрiчi з представниками Бюро з демократичних iнститутiв i прав людини ОБСЄ член фракцiї Соцiалiстичної партiї Галина Гармаш наголосила, що опозицiя пiдтримує багаторiчнi контакти з Мiсiєю ОБСЄ, зокрема, пiд час парламентських виборiв 2002 року в мiсiю повiдомлялося про всi порушення.

Всi цi факти знайшли вiдгук ОБСЄ, наголосила вона. Депутат також повiдомила, що вибори мера Сум "не вселяють оптимiзму" стосовно їхньої демократичностi.

Галина Гармаш сказала, що у представникiв опозицiйних сил є побоювання, що на майбутнiх виборах президента також може бути використана технологiя, яка застосовувалася в Сумах – зняття з реєстрацiї кандидатiв вiд опозицiї. Вона нагадала, що пiд час виборчої кампанiї в Сумах за кiлька днiв до виборiв був знятий з реєстрацiї кандидат вiд СПУ Сергiй Клочко.

Депутат від соціалістів також повiдомила, що має намiр передати матерiали стосовно виборiв у Сумах представникам ОБСЄ.

Зі свого боку, представник Бюро з демократичних iнститутiв i прав людини ОБСЄ Майкл Вайгант сказав, що одним із завдань нинiшнього вiзиту є планування роботи на майбутнiх президентських виборах. Вiн нагадав, що представники ОБСЄ виробили рекомендацiї за результатами останнiх парламентських виборiв i пiд час нинiшнього вiзиту також хотiли б подивитися, як цi рекомендацiї виконуються зараз в Українi.
XS
SM
MD
LG