Доступність посилання

ТОП новини

Прем''єр-мiнiстр України Вiктор Янукович вiдвiдає сьогодні Львiв, щоб представити нового главу обласної адмiнiстрацiї, повідомив народний депутат України Петро Олiйник (фракцiя "Наша Україна")


-- no author -- За словами депутата, поки що невiдомо, хто саме стане новим главою обласної адмiнiстрацiї, але "зараз обговорюється кандидатура першого заступника глави обладмiнiстрацiї Олександра Сендеги, людини толерантної i такої, що користується авторитетом у регiонi".

За словами депутата, поки що невiдомо, хто саме стане новим главою обласної адмiнiстрацiї, але "зараз обговорюється кандидатура першого заступника глави обладмiнiстрацiї Олександра Сендеги, людини толерантної i такої, що користується авторитетом у регiонi".

За словами Петра Олійника, "якщо буде призначена людина, яка не влаштовує Львiвщину, то адекватно дiятиме обласна рада i депутати вiд областi у Верховнiй Радi України".

Як повiдомлялося, своїм указом Президент України Леонiд Кучма звiльнив з посади главу Львiвської обладмiнiстрацiї Мирона Янкова.
XS
SM
MD
LG