Доступність посилання

ТОП новини

Міський голова Києва та колектив столичних архітекторів, які розробили реконструкцію Майдану Незалежності, стали переможцями конкурсу Клубу естетичної непокори у номінації “Найпотворніший архітектурний проект”


-- no author -- Переможці отримали приз. Це позолочена статуетка у вигляді чоловічої фігури на верхівці колони, яку знизу підпирають восьмеро незграбних пузанів: cаме вісім членів входили до складу творчого колективу реконструкції Майдану Незалежності.

Переможці отримали приз. Це позолочена статуетка у вигляді чоловічої фігури на верхівці колони, яку знизу підпирають восьмеро незграбних пузанів: cаме вісім членів входили до складу творчого колективу реконструкції Майдану Незалежності.

Сьогодні на церемонії оголошення переможців поблизу столичної адміністрації член Клубу естетичної непокори, архітектор Лариса Скорик сказала: «Коли громадські слухання відбулися 16 квітня і територіальна громада обрала вищу громадську колегію, вища громадська колегія сказала: «Так, нагороди треба вручати негайно, і клуб естетичної непокори не може відкладати свою акцію». Ми всі разом вирішили сьогодні провести це урочисто-сатиричне шоу, яке називається «Вручення нагород за найпотворніший проект в галузі містобудування, архітектури...».

Клуб естетичної непокори, створений у Києві минулого року, виступає за збереження історичного центру та архітектурного ландшафту столиці.
XS
SM
MD
LG