Доступність посилання

ТОП новини

Звідки родом Віктор Янукович?


Марина Пирожук Звідки родом Віктор Янукович?

Київ, 16 червня 2003 року - Перед візитом Януковича до Білорусі вперше пролунала заява про те, що він їде на свою батьківщину. Але згідно з офіційною біографією, Віктор Янукович народився в місті Єнакієве Донецької області. Звідки ж коріння українського прем''єра? Це питання досліджував політолог Кость Бондаренко.

Кость Бондаренко

За моїми даними, предки В.Януковича дійсно походять з Білорусі,з Вітебщини. Село Януки – це родовий маєток Януковичів, які належали до дрібної шляхти у 18 столітті і на початку 19 століття, в 1831 році, коли був проведений царським урядом перегляд шляхетських маєтностей, вони втратили маєтність.

Нащадки шляхти Януковичів за радянської доби розселилися по СРСР. Зокрема, у радянський час Федір Янукович переїхав на Донбас, де і народився його син Віктор Янукович.

Якщо говорити про місце народження Віктора Януковича, то справді вказується місто Єнакієве на початку 50-х років. А якщо говорити про те, де його батьківщина, то дійсно, він не покривив душею, коли сказав, що вважає також Вітебщину, село Януки, де, можливо, залишилися його родичі, якась далека родина.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG