Доступність посилання

ТОП новини

У справі Павла Лазаренка представники американського правосуддя планують поїхати після Києва до Москви. Колишній прем’єр-міністр України зі спеціально обладнаного приміщення вислуховує допити свідків у його справі.


Михайло Мигалисько У справі Павла Лазаренка представники американського правосуддя планують поїхати після Києва до Москви. Колишній прем’єр-міністр України зі спеціально обладнаного приміщення вислуховує допити свідків у його справі.

Вашингтон, 20 червня 2003 - Як стало відомо радіо “Свобода” представники американського правосуддя у справі екс-прем’єра Павла Лазаренка після завершення допитів свідків у Києві поїдуть з таким же завданням до Москви. Тим часом представник міністерства юстиції США підтвердив, що зі спеціального приміщення поза федеральною тюрмою Лазаренко має можливість напряму прослуховувати ці допити.

Керівник кримінального відділення, яке займається також справою колишнього прем’єр-міністра Павла Лазаренка, американський помічник прокурора північно-каліфорнійського округу Бен Бурч у розмові з кореспондентом радіо “Свобода” підтвердив, що згідно з судовим рішенням, пана Лазаренка тимчасово випустили з камери попереднього ув’язнення. У спеціально обладнаному приміщенні, оснащеному усіма необхідними заходами безпеки, панові Лазаренкові дали можливість прослуховувати допит свідків. Подробиці про місцезнаходження Лазаренка не підлягають розголошенню, - сказав помічник прокурора Бен Бурч. Він однак підтвердив, що суддя Мартін Дженкінс вирішив тимчасово звільнити Лазаренка під заставу. За словами американського прокурора йдеться про суму в рамках від 65 до 90 мільйонів доларів США. Ці гроші вніс сам Лазаренко. Колишнього прем’єр-міністра випустили для того, щоб він міг напряму прослуховувати допити свідків у Києві. Слід зазначити, що між Сан-Франциско та Києвом різниця в часі це - десять годин, а допити проходять вдень, коли на каліфорнійському узбережжі пізня ніч.

У розмові з радіо «Свобода» помічник прокурора Бен Бурч вказав також на те, що представники американського правосуддя з Києва поїдуть допитувати свідків також у Москві. Він відмовився входити в подробиці, кого власне американські прокурори та адвокати планують допитати в російькій столиці, проте зазначив, що в даний момент залишається незмінною дата початку судового процесу -18 серпня.

Колишнього прем’єр-міністра України обвинувачують у відмиванні 114 мільйонів доларів через американські фінансові інституції. Адвокати Павла Лазаренка заявили, що він вважає себе невинним , жертвою політичних махінацій з боку теперішньої української влади.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG