Доступність посилання

ТОП новини

Ще 8 жителiв мiста Суходольська Луганської областi потрапили упродовж минулої доби з пiдозрою на вiрусний гепатит до iнфекцiйного вiддiлення лiкарнi міста Краснодона


-- no author -- Таким чином, повiдомляє прес-служба мiнiстерства з надзвичайних ситуацiй України, за станом на сьогоднішній ранок у лiкарнях на стацiонарному лiкуваннi перебувають 249 осіб, з яких 47 - дiти. Дiагноз про захворювання на вiрусний гепатит пiдтверджений у 192 випадках. Стан здоров''я потерпiлих лiкарi оцiнюють як задовiльний.

Таким чином, повiдомляє прес-служба мiнiстерства з надзвичайних ситуацiй України, за станом на сьогоднішній ранок у лiкарнях на стацiонарному лiкуваннi перебувають 249 осіб, з яких 47 - дiти. Дiагноз про захворювання на вiрусний гепатит пiдтверджений у 192 випадках. Стан здоров''я потерпiлих лiкарi оцiнюють як задовiльний.

Як повiдомлялося, захворювання гепатитом-А спричинила питна вода, iнфiкована через одночасний прорив систем водопостачання i каналiзацiї при високому стояннi грунтових вод, нерегулярна подача води, забруднення довкiлля стiчними водами.
XS
SM
MD
LG