Доступність посилання

ТОП новини

В четвер у Верховнiй Радi вiдбудеться представлення законопроектiв про внесення змiн до Конституцiї України, запропонованих президентом Леонiдом Кучмою i тимчасовою спецiальною комiсiєю українського парламенту


-- no author -- Про це повiдомив сьогодні пiд час засідання погоджувальної ради голова парламенту Володимир Литвин, додавши, що для розгляду кожного законопроекту запропоновано вiдвести 15 хвилин.

Про це повiдомив сьогодні пiд час засідання погоджувальної ради голова парламенту Володимир Литвин, додавши, що для розгляду кожного законопроекту запропоновано вiдвести 15 хвилин.

За його словами, таке рiшення ухвалене пiд час засiдання керiвникiв депутатських фракцiй i груп. Президентський законопроект, очевидно, представлятиме мiнiстр юстицiї Олександр Лавринович, законопроект спецiальної комiсiї - її секретар Вiктор Мусiяка,- сказав В.Литвин.

Лiдери фракцiй домовилися про необхiднiсть отримати висновки Конституцiйного суду на запропонованi законопроекти i не обговорювати їх, вiдзначив спiкер, попросивши народних депутатiв пiдтримати цю пропозицiю. Вiн також доручив профiльним комiтетам Верховної Ради пiдготувати вiдповiднi постанови до кожного iз законопроектiв.
XS
SM
MD
LG