Доступність посилання

ТОП новини

Прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі вибачився за образу, завдану ним одному з депутатів під час дебатів у Європарламенті


-- no author -- Як повідомив у четвер увечері канцлер Німеччини Герхард Шредер, під час телефонної розмови з ним Берлусконі висловив жаль у зв’язку з недоречністю висловів, вжитих італійським прем’єром під час полеміки із соціалістом Мартіном Шульцем, який представляє Німеччину у Європарламенті.

Як повідомив у четвер увечері канцлер Німеччини Герхард Шредер, під час телефонної розмови з ним Берлусконі висловив жаль у зв’язку з недоречністю висловів, вжитих італійським прем’єром під час полеміки із соціалістом Мартіном Шульцем, який представляє Німеччину у Європарламенті.

Канцлер заявив, що вважає інцидент вичерпаним.

У середу, виступаючи в Європарламенті, у відповідь на критичну репліку Шульца, Берлусконі сказав, що тому варто спробувати себе у кінематографі у ролі охоронця нацистського концтабору.

Зауваження італійського прем’єра, чия країна від 1-го липня головує у Європейському Союзі, спричинило шквал обурення як у Німеччині, так і в інших європейських державах.
XS
SM
MD
LG