Доступність посилання

ТОП новини

На Рівненщині тривають заходи із вшанування пам’яті героїв національно-визвольної війни під проводом Богдана Хмельницького


-- no author -- Вчора на козацькому редуті між селами Семидуби та Плоска Дубинського району за участю народних депутатів від «Нашої України» відбулося вшанування сотні козаків - богунців, які загинули тут, тримаючи оборону в липні 1651 року. Цей нерівний бій був осколком Берестецької битви з військом польського короля, коли козаки прикривали відступ на Велику Україну решти товаришів - богунців.

Вчора на козацькому редуті між селами Семидуби та Плоска Дубинського району за участю народних депутатів від «Нашої України» відбулося вшанування сотні козаків - богунців, які загинули тут, тримаючи оборону в липні 1651 року. Цей нерівний бій був осколком Берестецької битви з військом польського короля, коли козаки прикривали відступ на Велику Україну решти товаришів - богунців.

За радянських часів козацьку могилу заорювали, а нині сюди прокладено шлях і зусиллями місцевих краєзнавців споруджено пам’ятник дзвіницю. Близько тисячі рівненців щороку беруть участь у панахиді.
XS
SM
MD
LG