Доступність посилання

ТОП новини

Троє суддів Апеляційного суду Київської області звернулися до Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Ніни Карпачової з проханням захистити їх від дій Генеральної прокуратури України


-- no author -- Як повідомила сьогодні під час прес-конференції Ніна Карпачова, Генпрокуратура порушила проти цих суддів кримінальну справу за фактом службового підроблення судового рішення.

Як повідомила сьогодні під час прес-конференції Ніна Карпачова, Генпрокуратура порушила проти цих суддів кримінальну справу за фактом службового підроблення судового рішення.

Нагадаємо, що 13 травня Апеляційний суд Київської області визнав незаконним порушення Генпрокуратурою кримінальних справ стосовно Юлії Тимошенко, її чоловіка Олександра Тимошенка та екс-керівників ЄЕСУ Геннадія Тимошенка і Антоніни Болюри, а також постановив звільнити їх з-під варти.

Ніна Карпачова, зокрема, наголосила: «Сім годин двадцять омоновців проводили обшук у нашому апеляційному суді міста Києва. Вилучили всі неоформлені справи, оргтехніку і фактично, як повідомили мені судді, в ході слідства брутально зараз фальсифікуються докази. Прокуратура зажадала вилучення всіх справ, які протягом трьох років розглядали ці троє суддів. Реагування омбудсмана буде! Це ганебне поводження взагалі з суддівським корпусом. Це ганебне порушення законодавства нашої держави і ганебне ігнорування норм нашої Конституції».
XS
SM
MD
LG