Доступність посилання

ТОП новини

Фракція "Наша Україна" на рівні керівництва не вела переговорів щодо участі в акції опозиції 9 липня. Цього дня Комуністична і Соціалістична партії України та Блок Юлії Тимошенко планують провести акцію протесту у зв’язку із підвищенням цін на продукти харчування


-- no author -- Про це в інтерв’ю журналістам під час перебування на Хмельниччині сказав народний депутат, перший заступник голови фракції "Наша Україна", голова Української народної партії Юрій Костенко.

Про це в інтерв’ю журналістам під час перебування на Хмельниччині сказав народний депутат, перший заступник голови фракції "Наша Україна", голова Української народної партії Юрій Костенко.

За його словами, стратегія блоку "Наша Україна" полягає у тому, щоб «політична акція давала вагомі, політичні принаймні, результати» і тому необхідно «дуже багато разів подумати, перш ніж проголошувати про її проведення».

Юрій Костенко наголосив на необхідності врахувати те, що липень - час відпусток і робіт на присадибних ділянках. Він зазначив, що невдало проведена акція викликає у виборців «більше знервованості і незадоволення самими організаторами акції», ніж дасть реальні результати.
XS
SM
MD
LG