Доступність посилання

ТОП новини

2004 року в Українi вiдбудеться європейська регiональна конференцiя Мiжнародної органiзацiї кримiнальної полiцiї "Iнтерпол". Про це повiдомив на зустрiчi з Президентом України Леонiдом Кучмою генеральний секретар "Iнтерполу" Рональд Кеннет Ноубл


-- no author -- На проведення європейської регiональної конференцiї «Інтерполу» претендувала також Велика Британiя, повiдомляє прес-служба глави української держави.

На проведення європейської регiональної конференцiї «Інтерполу» претендувала також Велика Британiя, повiдомляє прес-служба глави української держави.

Леонід Кучма пiдтримав це рiшення i наголосив, що для органiзацiї цього заходу в Українi буде надана всебiчна допомога i дані вiдповiднi доручення.

Рональд Ноубл також зазначив, що за два тижнi Україна буде серед невеликої кiлькостi країн, яких пiдключать до комунiкацiйної системи "Iнтерполу".

Леонід Кучма висловив також переконання, що вiзит генерального секретаря "Iнтерполу" до Києва буде плiдним i наголосив на важливостi спiльних зусиль України i країн-членiв Мiжнародної органiзацiї кримiнальної полiцiї в питаннях боротьби зі злочиннiстю. Зокрема, в регулюваннi мiграцiйних потокiв, спiльнiй роботi з протидiї вiдмиванню "брудних" грошей.
XS
SM
MD
LG