Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада України ухвалила рішення про надання Криму 90 мільйонів гривень. Як повідомила прес-служба кримського уряду, це стало компенсацією втрат бюджету автономії через переїзд головного офісу компанії "Союз-Віктан" із Симферополя до Києва


-- no author -- Керівництво кримської компанії “Союз-Віктан ЛТД”, яка є найбільшим виробником алкогольної продукції в Україні і найбільшим платником податків у Криму, у червні офіційно повідомила про перенесення свого головного офісу із Симферополя до Києва.

Керівництво кримської компанії “Союз-Віктан ЛТД”, яка є найбільшим виробником алкогольної продукції в Україні і найбільшим платником податків у Криму, у червні офіційно повідомила про перенесення свого головного офісу із Симферополя до Києва. Учора прес-служба автономії спростувала повідомлення деяких засобів масової інформації про те, що на такий крок “Союз-Віктан” пішов під тиском кримської влади.

«За роки роботи на території Криму в компанії склалися нормальні ділові стосунки з усіма гілками влади в АРК, а доцільність такого кроку була продиктована лише факторами економічного характеру», - зазначили у прес-службі “Союз-Віктану”.
XS
SM
MD
LG