Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні у Львові почав роботу 11-й конгрес Європейської асоціації психотерапевтів. Такий захід проходить в Україні вперше. У ньому беруть участь відомі психотерапевти з 39 країн світу. Форум працюватиме до 13 липня


-- no author -- Основна тема конгресу – ідентичність та суперечності сучасної психотерапії. На ньому, зокрема, йдеться про європейську ідентичність, обговорюватиметься рівень навчання психотерапії й розвиток цієї галузі в Україні. Мова йтиме і про сучасну українську еміграцію – чи це означає втечу людей від життєвих проблем, чи їхній пошук чогось нового.

Основна тема конгресу – ідентичність та суперечності сучасної психотерапії. На ньому, зокрема, йдеться про європейську ідентичність, обговорюватиметься рівень навчання психотерапії й розвиток цієї галузі в Україні. Мова йтиме і про сучасну українську еміграцію – чи це означає втечу людей від життєвих проблем, чи їхній пошук чогось нового.

А ще психотерапевти світу у Львові аналізуватимуть вплив голодомору 33-го року 20-го сторіччя на минулі і сучасні покоління українців.
XS
SM
MD
LG