Доступність посилання

ТОП новини

Єврокомісія закликала молодь робити на своєму тілі татуювання лише у спеціальних салонах, окрім цього заявила про заборону куріння в приміщеннях євроустанов


Славко Волинський Єврокомісія закликала молодь робити на своєму тілі татуювання лише у спеціальних салонах, окрім цього заявила про заборону куріння в приміщеннях євроустанов

Брюссель, 17 липня 2003 – Щодо першого питання, про татуювання на тілі (а також про небезпеку пірсинг-моди – це коли вставляють металеві прикраси в носа, вуха, інші частини тіла) з промовою виступив речник Єврокомісії Фабіо Фаббі. Він наголосив, зокрема, що мода молодих людей, представників так званої “реп-культури”, наколювати на тілі різноманітні татуювання все більше поширюється в Європі. Часто-густо вони здійснюються нелегально в антисанітарних умовах, що призводить часом до зараження крові, а інколи через недобре простерилізовані голки передається навіть СНІД.

Тому Єврокомісія схвалила рекомендації ЄС про те, щоб виготовлення татуювання на тілі відбувалось лише у спеціальних салонах з дозволу міністерства охорони здоров’я. Ці салони будуть піддаватись регулярним перевіркам щодо їхнього санітарного стану.

Інший пункт звіту стосувався заяви речника Єврокомісії про те, що від першого вересня в приміщеннях Європейської комісії, Європарламенту і Ради міністрів буде заборонене куріння. Ось тут і почалася словесна битва між журналістами та представниками Європейської комісії.

Журналісти висловили протест, заявивши, що це дуже чутливе і важливе питання. Вони вимагають від Єврокомісії, щоб це було винесене на обговорення Європейського парламенту, а також Ради міністрів ЄС і щоб це питання було узгоджене з Міжнародною Федерацією Преси. Інакше прихильники куріння звертатимуться в міжнародний суд з дотримання прав людини.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG