Доступність посилання

ТОП новини

Сьогодні у Пущі-Водиці під Києвом відбулося відкриття Всеукраїнського молодіжного саміту ООН-2003 “Цілі розвитку тисячоліття та участь молоді в процесі ухвалення рішень”


-- no author -- На форумі впродовж трьох днів представники понад 250 молодіжних організацій з усієї України представлятимуть власні проекти щодо виконання поставлених цілей ООН та участі молоді у процесі ухвалення рішень на найвищому рівні.

На форумі впродовж трьох днів представники понад 250 молодіжних організацій з усієї України представлятимуть власні проекти щодо виконання поставлених цілей ООН та участі молоді у процесі ухвалення рішень на найвищому рівні.

Міжнародні цілі тисячоліття, поставлені ООН: викорінення злиднів та голоду; розвиток освітнього потенціалу; забезпечення гендерної рівності; зменшення дитячої смертності; поліпшення здоров’я матерів; зменшення поширення ВІЛ-СНІДу; забезпечення сталого розвитку довкілля; розвиток глобального партнерства задля розвитку.

На відкритті були присутні Даглас Гарднер – постійний представник ООН в Україні, Мішель Сідібе – директор ЮНЕЙДС у Женеві, Валерій Танцюра – заступник голови Державного комітету у справах сім’ї та молоді України.
XS
SM
MD
LG