Доступність посилання

ТОП новини

Телекомпанія “Бі Бі Сі” не спотворювала інформацію вченого Девіда Келлі про те, що британський уряд Тоні Блера перебільшив загрозу режиму Саддама Гуссейна. Про це заявив журналіст британської корпорації “Бі Бі Сі” Ендрю Гілліган


-- no author -- Кореспондент, у репортажі якого в кінці травня прозвучало обвинувачення кабінету міністрів Тоні Блера, повідомив, що Келлі, експерт міністерства оборони, не погоджувався з формулюванням урядового звіту про іракську зброю масового знищення.

Кореспондент, у репортажі якого в кінці травня прозвучало обвинувачення кабінету міністрів Тоні Блера, повідомив, що Келлі, експерт міністерства оборони, не погоджувався з формулюванням урядового звіту про іракську зброю масового знищення.

Раніше ”Бі Бі Сі” офіційно підтвердила, що Девід Келлі був основним джерелом інформації, яка прозвучала у репортажі Гіллігана.

Прем`єр-міністр Тоні Блер в інтерв`ю телекомпанії “Скай Ньюз” заявив, що не має наміру йти у відставку у зв`язку зі смертю радника міністерства оборони Девіда Келлі.

Британська поліція підтвердила, що доктор Келлі, тіло якого виявили у п`ятницю в лісі неподалік його будинку, покінчив життя самогубством.
XS
SM
MD
LG