Доступність посилання

ТОП новини

Кабінет Міністрів України надав обласним адміністраціям право обмежувати рентабельність і торгові націнки виробників хлібобулочних виробів у разі їх істотного завищення


-- no author -- Таке рішення уряд ухвалив сьогодні на своєму засіданні, повідомив журналістам перший віце-прем''єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров на прес-конференції.

Таке рішення уряд ухвалив сьогодні на своєму засіданні, повідомив журналістам перший віце-прем''єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров на прес-конференції.

За його словами, в Україні деякі виробники працюють з «нереально високою» рентабельністю. «Ми встановили, що зерно вартістю 300 гривень за тонну доходить до покупців ціною понад 3 тисячі гривень за тонну. Таких норм рентабельності не існує», - наголосив Микола Азаров.

Віце-прем''єр зазначив, що вартість хліба в Україні з урахуванням світових цін на зерно не повинна перевищувати 1,2-1,3 гривні. Він також повідомив, що Кабмін доручив Антимонопольному комітету підготувати нормативну базу для демонополізації ринку зерна. Крім того, за словами Азарова, уряд має намір «активніше» працювати на продовольчому ринку.

«Держрезерв здійснить закупки зерна в обсягах, достатніх, щоб у будь-який момент зробити інтервенцію на ринку продовольства», - сказав віце-прем''єр. На переконання Миколи Азарова, ці заходи дозволять стабілізувати ситуацію на ринку і в майбутньому не допустити продовольчої кризи.
XS
SM
MD
LG