Доступність посилання

ТОП новини

Галина Бройко з Одеси - найкрасивіша дівчина серед глухих дівчат світу


Оксана Пеленська Галина Бройко з Одеси - найкрасивіша дівчина серед глухих дівчат світу

Прага, 23 липня 2003 - Титул “Міс краси” Галина здобула в Празі, де відбувся третій конкурс глухих дівчат з 19 країн світу. Цей конкурс по-своєму унікальний. Наприклад, замість гучних розмов і сміху гостей зустрічала незвична тиша, а перекладачі на мову знаків перекладали для глухих дівчат не тільки всю програму, але і слова пісень про кохання і молодість, які звучали на вечорі. На конкурсах краси серед дівчат з пониженим рівнем слуху і глухих - це звичне явище, присутнім у залі на початку було трохи незвично. Хоча в усьому іншому цей конкурс на звання “Міс краси” був схожий на подібні конкурси. Спочатку був парад 19 дівчат в купальних костюмах, потім змагання на вільну тему і врешті - конкурс у вечірніх туалетах. Цікаво, що більшість учасниць у вільній програмі вибрали танець. Дивлячись на їхні гарні й ритмічні рухи, барвисті костюми і щасливі, усміхнені обличчя, мало хто з присутніх у залі усвідомлював, що танцюють дівчата, які музики не чують. У танці їх вела ледь відчутна вібрація підлоги і, звичайно, бажання бути найкращою. Українську дівчину Галину Бройко помітили відразу, - сказав для радіо "Свобода" Людек Черни - генеральний директор Союзу глухих Чеської Республіки:

Л.Черни: Вона зачарувала журі своєю особистістю, своїм виступом і виглядом. Вона проявила себе як особистість. Наприклад, пантоміма у виконанні дівчини з України була красивим виявом почуттів людини, яка не чує, і все ж уміє показати себе в суспільстві. ÏÏ виступ був прекрасним.

Генеральний директор чеського Союзу глухих особливо відзначив співпрацю з Товариством глухих в Україні. Зокрема, він згадав, що і в 2001 році, на першому всесвітньому конкурсі глухих дівчат, що відбувся на Майорці, титул “Міс краси світу” також здобула глуха дівчина з України. Нинішня “Міс краси світу” - 21-річна Галина Бройко живе в Одесі і здобуває фах зубного техніка. Нову Міс зал зустрів оплесками. І не шкода, що Галина цих оплесків не чула. Більшість у залі вже знала, як аплодувати, щоб глухі дівчата це зрозуміли: достатньо підняти руки вгору і крутити долонями.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG