Доступність посилання

ТОП новини

Шевченківський місцевий суд міста Києва задовольнив позовні заяви народних депутатів України Василя Онопенка і Михайла Павловського до “Студії “1+1” і ведучого В‘ячеслава Піховшека про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування за завдану моральну шкоду. Про це поінформували у прес-службі партії “Батьківщина”


-- no author -- Як повідомлялося, у листопаді 2002 року, напередодні виборів голови Верховного Суду України, на каналі “1+1” ведучий програми “Епіцентр” В’ячеслав Піховшек, посилаючись на “своє джерело” у Генеральній прокуратурі України, поширив інформацію про хабарі в розмірі півмільйона, що начебто пропонувались суддям ВСУ за підтримку кандидатури Василя Онопенка і що до цього причетний член фракції БЮТ Михайло Павловський.

Як повідомлялося, у листопаді 2002 року, напередодні виборів голови Верховного Суду України, на каналі “1+1” ведучий програми “Епіцентр” В’ячеслав Піховшек, посилаючись на “своє джерело” у Генеральній прокуратурі України, поширив інформацію про хабарі в розмірі півмільйона, що начебто пропонувались суддям ВСУ за підтримку кандидатури Василя Онопенка і що до цього причетний член фракції БЮТ Михайло Павловський.

“Неправдива інформація, проголошена В.Піховшеком з телеекрана, не була спростована керівництвом Генпрокуратури і фактично зумовила обрання на посаду голови Верховного Суду Василя Маляренка”, - заявили в прес-службі “Батьківщини.

Рішенням суду відомості, оприлюднені Піховшеком, визнані недостовірними, такими, що принижують честь, гідність та ділову репутацію В.Онопенка та М.Павловського. Суд вирішив стягнути з відповідачів грошову компенсацію за завдану моральну шкоду на користь кожного з позивачів. Суд постановив: у найближчій програмі “Епіцентр” вибачитися перед В.Онопенком та М.Павловським за поширення цієї неправдивої інформації.
XS
SM
MD
LG