Доступність посилання

ТОП новини

Отримання статусу спостерiгача у "Вишеградськiй четвiрцi" дозволить Українi пом''якшити негативнi наслiдки, якi очiкують її економiку пiсля вступу Польщi в Європейський Союз, -заявив прем''єр-мiнiстр Вiктор Янукович


-- no author -- Сьогодні у Донецьку, де український прем''єр перебуває разом зi своїм польським колегою Лешеком Мiллером, Янукович висловив сподiвання, що "найближчим часом Україна братиме активну участь у нормалiзацiї наших вiдносин уже з новими членами Європейського Союзу".

Сьогодні у Донецьку, де український прем''єр перебуває разом зi своїм польським колегою Лешеком Мiллером, Янукович висловив сподiвання, що "найближчим часом Україна братиме активну участь у нормалiзацiї наших вiдносин уже з новими членами Європейського Союзу".

"Польща як наш стратегiчний партнер є воротами в Європу, i вступ Польщi в 2004 роцi в Європейський Союз створює абсолютно новi умови для наших держав i для наших господарств", - сказав Віктор Янукович, додавши: "ми повиннi зробити все, щоб новi кордони Європейського Союзу не стали черговою Берлiнською стiною мiж Захiдною i Схiдною Європою".

Зі свого боку, глава уряду Польщi Лешек Мiллер сказав, що Україна має всi шанси, щоб іти в напрямi систем, пов''язаних з Євросоюзом. «I ми також будемо думати про те, щоб полегшити Українi вступ до Всесвiтньої торговельної органiзацiї. Ми сприймаємо Україну як свого стратегiчного торговельного партнера," – зазначив пан Міллер.

При цьому польський прем’єр наголосив, що "пiсля вступу Польщi в Євросоюз, вона стане бiльш цiкавою державою для українських iнвестицiй, оскiльки вона буде частиною Європейського ринку".

До "Вишеградської четвiрки" входять Польща, Словаччина, Чехiя i Угорщина.
XS
SM
MD
LG