Доступність посилання

ТОП новини

Україна і Казахстан обговорили питання співпраці в нафтогазовій сфері. Про це повідомив сьогодні в Астані прем’єр-міністр України Віктор Янукович після зустрічі з президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим та прем’єр-міністром Даніалом Ахметовим


-- no author -- Сторони обговорили питання про збільшення потужностей транспортування нафтопроводу “Одеса–Броди”, а також участь Казахстану в проекті інтеграції нафтопроводів “Дружба–Адрія”, який передбачає додатковий транзит через територію України 5 мільйонів тонн нафти на рік. У проекті, крім України, беруть участь Росія, Білорусь, Словаччина, Угорщина та Хорватія.

Сторони обговорили питання про збільшення потужностей транспортування нафтопроводу “Одеса–Броди”, а також участь Казахстану в проекті інтеграції нафтопроводів “Дружба–Адрія”, який передбачає додатковий транзит через територію України 5 мільйонів тонн нафти на рік. У проекті, крім України, беруть участь Росія, Білорусь, Словаччина, Угорщина та Хорватія.

Український прем’єр зазначив, що під час зустрічей ішлося і про спільні розробки та видобування на газових та нафтових родовищах.

Віктор Янукович перебуває з одноденною поїздкою у Казахстані, домовляючись про поставки продовольчого зерна в Україну.
XS
SM
MD
LG