Доступність посилання

ТОП новини

Десятки тисяч людей зібралися сьогодні у Хіросімі з нагоди 58-ї річниці від дня атомного бомбардування міста американською авіацією


-- no author -- Внаслідок бомбардування Хіросіми 6-го серпня 1945-го року загинули близько 140-ка тисяч осіб, сотні людей захворіли на променеву хворобу. Атомні бомбардування міст Хіросіма та Нагасакі призвели до капітуляції Японії 15-го серпня 1945-го року і завершення Другої світової війни.

Присутній на церемонії прем’єр-міністр Японії Дзюн’тіро Коідзумі вкотре заявив, що його країна виступає за остаточне знищення ядерної зброї.

А мер Хіросіми Тадатоші Акіба на жалобному мітингу, звертаючись до громадян, сказав:

"Ми закликаємо лідерів країн з ядерною зброєю: президента США Джорджа Буша і Північної Кореї Кім Чон Іра, – приїхати до Хіросіми і самим подивитися, чим насправді є ядерна зброя. Ми повинні дати їм зрозуміти, якою ненависною, негуманною є ця зброя, котра є проти всіх міжнародних законів."

Внаслідок бомбардування Хіросіми 6-го серпня 1945-го року загинули близько 140-ка тисяч осіб, сотні людей захворіли на променеву хворобу. Атомні бомбардування міст Хіросіма та Нагасакі призвели до капітуляції Японії 15-го серпня 1945-го року і завершення Другої світової війни.
XS
SM
MD
LG