Доступність посилання

ТОП новини

Белград вимагає скликати засідання Ради безпеки ООН з приводу вчорашнього нападу на сербську молодь у Косові, внаслідок якого загинули 10-рiчна дитина й 20-річний юнак, а ще четверо пiдлiткiв зазнали поранень


-- no author -- Серби одностайно твердять, що злочин скоїли албанськi екстремiсти. Косовськi серби сьогоднi влаштовують мітинги протесту пiд гаслом "Європо, вбивають наших дiтей!".

Сербськi урядовцi зазначають, що злочин у селі Гораждевац, скоєний у середу, свiдчить, що Мiжнародна адмiнiстрацiя й миротворчi сили не вживають ефективних заходiв для захисту сербського населення в провiнцiї. З осудом виступили : Гаррi Холкерi, новопризначений голова Мiжнародної адмiнiстрацiї, який у день інциденту вперше прибув до Приштини, президент Косова Iбрагiм Ругова та iншi урядовцi.

Серби одностайно твердять, що злочин скоїли албанськi екстремiсти. Косовськi серби сьогоднi влаштовують мітинги протесту пiд гаслом "Європо, вбивають наших дiтей!".

Албанські урядовці провінції засудили злочин. А про реакцію пересічних албанців у Косові повідомила українській службі радіо “Свобода”, керівник приштинського бюро радіо “Вільна Європа” Арбана Відішічі:

«Реакція простих людей у Косові досить сильна , можу так сказати. Вулицями Приштини – головного міста Косова – можете почути коментарі, наскільки люди обурені тим, що йдеться про дітей, яких ні в якому разі не можна використовувати для екстремістських цілей чи для розрахунків будь-кого. Албанські мас-медіа дали дуже великий простір висвітленню того, що сталося, і назвали цей день убивства чорним днем для Косова. На перших сторінках албанських газет це оцінюють як "тяжку трагедію, яка може вбити майбутнє Косова".
XS
SM
MD
LG