Доступність посилання

ТОП новини

Колишнiй начальник Генштабу Збройних сил Югославiї Небойша Павкович пiсля звiльнення з в’язницi став бездомним: дружина вийшла заміж за iншого й забрала усi три квартири


Михайло Рамач Колишнiй начальник Генштабу Збройних сил Югославiї Небойша Павкович пiсля звiльнення з в’язницi став бездомним: дружина вийшла заміж за iншого й забрала усi три квартири

Белград, 15 серпня 2003 – Генерала Павковича свого часу називали сербським Наполеоном. За часу влади Слободана Милошевича його кар’єра розгорталась з метеоричною швидкiстю. Вiн став начальником Генштабу в час бойових дiй у Косовi. А коли розпочалися повiтрянi удари НАТО, Павковича називали символом опору. Вiн у позi переможця щодня виструнчувався перед телекамерами й заявляв про нiбито героїчну боротьбу армiї з агресорами.

А через рiк, коли володарський трон захитався, Павкович вiд вечора до ранку забув, хто такий Слободан Милошевич i склав присягу Воїславу Коштуницi.

Славолюбний генерал завершив свою кар’єру через пiвтора року пiсля демократичних змiн, коли главi держави не сподобалося кокетування Павковича з тодiшнiм прем’єр-мiнiстром Сербiї Зораном Джинджичем.

На початку квiтня цього року колишнiй начальник Генштабу опинився за ґратами. Його заарештували за пiдозрою в причетностi до спроби замаху на колишнього лiдера опозицiї Вука Драшковича. Тодi розпочалася сiмейна драма. Його гарна жiнка Ґлорiя, за якою зiтхали як прапорщики, так i полковники, повiдомила чоловiковi, що закохалася в iншого. Документи про розлучення шлюбу вiдставний генерал пiдписав у тюрмi. Пiдписав навiть документи про те, що усi три великi квартири залишає своїй жiнцi. Вона великодушно пообiцяла через адвокатiв, що пiсля звiльнення вiддасть йому ключi вiд однiєї. Та коли його звiльнили, виявилося, що панi Ґлорiя iз своїм третiм чоловiком, високопоставленим полiцейським функцiонером, виїхала на медовий мiсяць до Угорщини. До речi, Павковичу вона була четвертою дружиною.

Вiдставний генерал наразi ночує у родичiв. А вдень вiн ходить-бродить по белградських редакцiях й розповiдає про своє нещасливе кохання. Мабуть сподiваючися, що колишня жiнка вiддасть йому хочби найменшу квартиру, вiн звинувачує не її, а її адвокатiв та лихих людей.

Народ читає й заходиться вiд смiху. Найголоснiше смiються, мабуть, тi генерали, якi донедавна були змушенi тремтiти перед невдалим сербським Наполеоном.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG