Доступність посилання

ТОП новини

Кількість жертв пожежі, що сталася в ніч на 28 серпня в пансіонаті “Алмаз” на сході Криму, - 6 осіб. Про це повідомили в Кримському штабі Міністерства з надзвичайних ситуацій України


-- no author -- Фрагменти шостого загиблого були виявлені під завалами котеджу на території пансіонату "Алмаз" в селі Морському минулої суботи. Ще одна людина пропала безвісти і одна – перебуває в лікарні. Загалом внаслідок пожежі травми різного ступеня отримали 11 осіб.

Фрагменти шостого загиблого були виявлені під завалами котеджу на території пансіонату "Алмаз" в селі Морському минулої суботи. Ще одна людина пропала безвісти і одна – перебуває в лікарні. Загалом внаслідок пожежі травми різного ступеня отримали 11 осіб.

За фактом пожежі і загибелі людей прокуратура Криму порушила кримінальну справу, розглядаються декілька версій. До робіт з ліквідації наслідків пожежі залучено особовий склад аварійно-рятувального загону МНС.

Пожежа в пансіонаті "Алмаз" виникла 28-го серпня о 2.40 ночі, в окремо розташованому двоповерховому котеджі, розрахованому на 50 осіб. На момент пожежі в ньому перебувало 43 особи. Котедж повністю знищений вогнем. Усі шестеро загиблих - громадяни України.
XS
SM
MD
LG