Доступність посилання

ТОП новини

Президент України Леонід Кучма і голова Ради Міністрів Криму Сергій Куницин обговорили ситуацію в автономії і перебіг підготовки саміту Співдружності Незалежних Держав, який пройде в Ялті 18-19 вересня. Про це сьогодні повідомила прес-служба кримського уряду


-- no author -- Урядова прес-служба не повідомила подробиць обговорення питання щодо майбутнього саміту СНД, проте зазначила, що під час зустрічі Сергій Куницин поінформував Президента Кучму про ситуацію у селі Морському під Судаком, де під час пожежі в пансіонаті “Алмаз” в ніч на 28-е серпня загинули щонайменше 6 осіб, про заходи, які вживаються для ліквідації наслідків цієї трагедії.

Урядова прес-служба не повідомила подробиць обговорення питання щодо майбутнього саміту СНД, проте зазначила, що під час зустрічі Сергій Куницин поінформував Президента Кучму про ситуацію у селі Морському під Судаком, де під час пожежі в пансіонаті “Алмаз” в ніч на 28-е серпня загинули щонайменше 6 осіб, про заходи, які вживаються для ліквідації наслідків цієї трагедії.

Кримський прем’єр відзвітував про виконання президентських доручень щодо газифікації селищ Щолкіне та Янтарне і поінформував Леоніда Кучму про соціально-економічний стан Криму.
XS
SM
MD
LG