Доступність посилання

ТОП новини

Генеральне консульство Польщі у Львові почало видавати перші візи українцям. З 1 жовтня згідно з вимогами Євросоюзу Польща запроваджує візовий режим для громадян України


-- no author -- Про роботу консульства у ці дні повідомила наша кореспондентка. Щодня, крім суботи та неділі, з 9 до 15 години візовий відділ генконсульства республіки Польщі у Львові обслуговує близько 100 громадян, а не 500, як на останній прес-конференції обіцяв віце-консул Польщу у Львові Янош Яблонський.

Про роботу консульства у ці дні повідомила наша кореспондентка. Щодня, крім суботи та неділі, з 9 до 15 години візовий відділ генконсульства республіки Польщі у Львові обслуговує близько 100 громадян, а не 500, як на останній прес-конференції обіцяв віце-консул Польщу у Львові Янош Яблонський.

Термінову візу отримають особи із запрошеннями, викликами на роботу, лікування та на навчання. Ось що розповіли українці біля приміщення генконсульства Польщі у Львові: «Тут є одна загальна черга, і люди, які мають їхати тільки з 1 жовтня, стоять з тими, кому треба їхати,наприклад, завтра».
XS
SM
MD
LG