Доступність посилання

ТОП новини

В українському парламенті створена робоча група опозиційних фракцій для підготовки пропозицій з політичної реформи держави. Про це повідомив сьогодні лідер фракцiї


-- no author -- До цієї групи увійшли Петро Порошенко з "Нашої України", Адам Мартинюк з фракції Компартії, Йосип Вінський від Соціалістичної партiї та Олександр Турчинов від блоку Тимошенко.

До цієї групи увійшли Петро Порошенко з "Нашої України", Адам Мартинюк з фракції Компартії, Йосип Вінський від Соціалістичної партiї та Олександр Турчинов від блоку Тимошенко.

Вiдповiдно до протоколу лідерів цих чотирьох фракцій, робоча група має розробити концептуальні основи змiни полiтичної системи влади та підготувати перелiк законiв, щодо яких iснує спільна позицiя "четвiрки". Наступне засiдання опозицiйних сил заплановане на 12 вересня.

Вiдповiдаючи на запитання журналiстiв, чи можна говорити про пiдготовку нового законопроекту з полiтичної реформи, лідер «Нашої України», Віктор Ющенко заявив, що йдеться про спiльну заяву з цього питання.
XS
SM
MD
LG