Доступність посилання

ТОП новини

Марія їхала до Італії заробити гроші для своєї родини, але натомість потрапила до будинку розпусти...


Наталя Мусієнко Марія їхала до Італії заробити гроші для своєї родини, але натомість потрапила до будинку розпусти...

Київ, 9 вересня 2003 року.

Наталя Мусієнко

Сотні тисяч українок, залишивши вдома родину, виїхали останніми роками за кордон на заробітки. Нерідко вони стають жертвами торговців людьми і вирватися від них та повернутися додому вдається поки що небагатьом. Я розмовляла із жінкою, яка їхала до Італії заробити гроші для своєї родини, але натомість потрапила до будинку розпусти...

Марія

Перед тим, як їхати, потрібно добре подумати: куди їдеш, чого їдеш і за чим їдеш...

Наталя Мусієнко

Так каже 30- річна Марія, яка на власному досвіді знає, що може бути з тим, хто їде за кордон на заробітки. Залишивши дома чоловіка і двох маленьких дітей, вона поїхала до Італії.

Марія

Дорога туди була нормальна. Все було ніби добре. Зі мною було ще двоє дівчат. Вони були також з моєї області, але не знайомі. Ïхала я туди працювати домогосподаркою. Ще в Україні мені сказали, що буду я або домогосподаркою, або буду працювати десь у барі, мити посуд. Ну, поїхали ми туди. Приїхали в одне місто і потім завезли нас в будинок за містом. Сказали помитися, відпочити з дороги. Потім поставили нас перед фактом, що ми будемо надавати секс-послуги. Це шок у людини настає. Втекти звідти було неможливо. Вікна були з ґратами. Постійно був охоронець.

Наталя Мусієнко

Так буквально за кілька годин перельоту Марія із одного світу потрапила до іншого. У тому чужому, жорстокому і брутальному світі вона жила день у день, місяць у місяць. І не знала, коли все скінчиться.

Між собою жінки майже не спілкувалися. Охорона забороняла. Годували раз у день. Клієнтів у борделі було завжди багато. Часом траплялося, що змушували приймати до десятьох за добу. Нерідко наставали моменти, згадує Марія, коли хотілося піти в інший світ, звідки вже не повертаються.

Марія

Коли б Вас били, то які б були у Вас моменти?

Наталя Мусієнко

А дома, у світі своєму, рідному, нехай напівголодному, чоловік і двоє діток.

Так тривало дев’ять місяців. Потім облава поліції. І депортація. Марія повернулася в Україну. Але це був уже інший світ, бо вона інакше почала його сприймати, людей у ньому і навіть ціле життя.

Марія

Воно все було цього не варте. Все таки важливіше в житті - це сім’я, діти і чоловік, як би там не було. Раніше на передньому плані більше йшло матеріальне, сім’я - на другий, а після того, як все це сталося, усе місцями помінялося.

Наталя Мусієнко

З того часу минуло вже кілька років. Після пережитого в Італії Марія перестала бачити сни. Не йде сон, коли душа неспокійна, каже вона. Можливо, чоловік, який є найріднішою їй людиною в цьому світі і заспокоїв би. Але про те, що сталося з нею, він не знає. І Марія хоче, щоб ніколи й не дізнався.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG